top of page

Оренда

Читай книжки бібліотеки безкоштовно

Доставка

Оплачуй лише доставку книг Новою поштою

3-5 тижнів

Повертай як прочитаєш чи подовжуй оренду

Повернення

Відправляй книгу назад, коли прочитаєш

Відгуки

Залишай відгуки. Дякуй донатом

Дайте двом експертам однакову інформацію — і вони дійдуть різних висновків. У чому причина? У шумі — непослідовності людських суджень.

Ось чому двоє суддів у тій самій справі можуть ухвалити два різні вироки, хоча законодавство те саме. Двоє лікарів можуть поставити одному пацієнтові різні діагнози, хоча симптоми ті самі. Двоє ейчарів можуть геть інакше оцінити кандидата, хоч опис вакансії і вміння ті самі.

Автори аналізують, як шум проявляється в різних галузях: від медицини до криміналістики, від права до економічного прогнозування, від оцінювання ефективності до підбирання персоналу. А також — у знайомих нам реаліях, де візит до лікаря краще планувати на ранок, а від трактування розвідданих залежить успішність наступу. Автори звертаються до низки досліджень, математичних даних, прогностичних оцінок, аудиту, щоб показати, як шум впливає на всі сфери життя та що ми можемо зробити, щоб його стало менше.


362 сторінки

 

Книгу передала спільноті Олена Найда

Шум. Хибність людських суджень, – Деніел Канеман та ін.

Залишилося всього 1
    • Книга орендується на 3 тижні;
    • Відлік трьох тижнів починається з моменту прибуття книги до вказаного відділення Нової Пошти. Час на доставку не рахується;
    • За 3 дні до кінця терміну оренди на вказаний email ми надішлемо нагадування про повернення та продублюємо дані для зворотної доставки;
    • Будемо дуже вдячні, якщо після прочитання книги ти повернешся на цю сторінку та залишиш рецензію на неї 😊
bottom of page