top of page

сб, 24 квіт.

|

Youtube

Kyiv UX Meetup #20 (Благодійний)

Котани, запрошуємо вас обговорити важливість аналізу конкурентів і для більшої ефективності подивитися на це питання з двох точок зору - дизайнерської та продуктової.

Заєстрацію на цей мітап завершено
Переглянути інші події
Kyiv UX Meetup #20 (Благодійний)
Kyiv UX Meetup #20 (Благодійний)

Час та місце

24 квіт. 2021 р., 11:00 – 13:00

Youtube

Учасники

Про подію

Котани, запрошуємо вас обговорити важливість аналізу конкурентів і для більшої ефективності подивитися на це питання з двох точок зору - дизайнерської та продуктової. І тому ми запросили на наш наступний Kyiv UX Meetup - Євгенія Полєва, Lead Product Designer в BigCommerce та Ірину Василенко, Product Manager, Ciklum.

Тема дуже актуальна - робити або не робити аудит і якщо робити то як? Найважливіше як не пiддатися спокусi та скопіювати все найприкольніше у конкурентів? Або таки можна?

Чекаємо вас 24.04 в 11.00. Будь ласка, забийте собі відразу в календарі наш захід. Ми поділимося записом, але сам сік в присутністi і ваших найгостріших запитаннях під час мітапу. Посилання на трансляцію ми надішелмо на ваш email та опублікуємо на нашій сторінці в Facebook.

Як завжди, всi кошти перераховуємо на благодійність. Цього разу допомагаємо фонду СВОЇ з боротьбі з Covid-19, що як ніколи актуально -

https://www.facebook.com/cf.svoyi

Щоб відправити гроші фонду перейдіть за посиланням: https://pay.fondy.eu/s/idOKscnWRCwxpK

Розповісти про подію

bottom of page